Meridyen Destek Derneği tarafından Hz. Peygamber’i tüm dünyaya en doğru ve güvenilir bilgiler ışığında tanıtmak amacıyla kurulan Sonpey­gamber.info Web Portalı yenilenen yüzüyle okurlarının karşısında!

Mevcut tasarımının estetik düzeyi ve içeriğinin güvenilirliğiyle kitleler ile otoritelerin takdirini kazanarak kısa zamanda dünya çapında referans bir kaynak haline gelen portal, yoluna daha aktif ve kullanıcı dostu bir arayüzle devam ediyor.

Şu an Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça  olmak üzere 4 dilde yayın yapan ve tüm coğrafyalara bu hizmeti taşımayı hedefleyen Sonpeygamber.info, kullanıcılarının içeriklere erişimlerini kolaylaştırmayı ve okurlarının interaktivitesini artırarak onlarla yayın sürecinde daha çok etkileşimde bulunmayı amaçlıyor.

Bundan önceki arayüzü dünyaca ünlü tasarımcı Emrah Yücel tarafından tasarlanan sayfanın yeni arayüzü ise yine alanının uzman ekiplerinden birine sahip olan Tart New Media tarafından hazırlandı.  Yeni arayüzde ayrıca günümüzün en önemli hattatlarından olan ve modern İsm-i Nebi çalışmalarıyla dikkat çeken Ali Toy’un eserleri de tasarımın önemli bir parçası.

Sonpeygamber.info’nun yeni arayüzüyle tanışmak için lütfen tıklayınız